نوشیدنی کامبوچا

نوشیدنی کامبوچا

کامبوچا نوشیدنی تخمیری  چای است. قارچ مربوط به کامبوچا 220 سال قبل از میلاد در آسیای شرقی ، منطقه منچوری مورد مصرف داشته‌ و سپس از راه خطوط بازرگانی به روسیه و کشورهای اروپای شرقی انتقال یافته و در آنجا عمومیت پیدا کرده است . امروزه این نوشیدنی در سطح گسترده در اروپا و آمریکا به عنوان یک نوشیدنی سالم گیاهی مورد استفاده قرار می‌گیرد و حتی در آمریکا انجمن    جهانی تولیدکنندگان نوشیدنی کامبوچا تأسیس شده ‌است.
نوشیدنی کامبوچا بر پایه چای و ساکاروز تهیه می شود و باکتری ها و مخمرهای موجود در قارچ کامبوچا که به روشی مخصوص پرورش یافته به چای اضافه می‌گردد. این نوشیدنی شامل ویتامین‌های C و B1 تا B12 و اسیدفولیک وهمچنین دارای  Usnic acid است که خواص ضد باکتریایی دارد.لازم به ذکر است، ازآنجا که ساکاروز و کافئین اولیه به مصرف مخمر و باکتری می‌رسد، نوشیدنی در پایان کار هیچ یک از این موارد مضر را دارا نیست. این نوشیدنی با طعم ترش و شیرین و عطر دلنشین و دلپذیر و خواص درمانی تغذیه‌ای بسیار بالا می‌باشد.

همانطور که می‌دانید هر محصولی می‌تواند با کیفیت متفاوتی تولید شود و کامبوچا نیز از این قاعده مستثنی نیست. برنا کامبوچا از یک نوع چای خاص و مواد اولیه ارگانیک و مرغوب تهیه می‌شود که همین مسئله باعث ایجاد تمایز محصول ما با سایر محصولات شده است. ما به  روشی خاص با اضافه نمودن گیاهان دارویی به این نوشیدنی طعمی متفاوت، با خواص بیشتر را برای شما تولید ، و این باعث افتخار ماست که نوشیدنی کاملاً طبیعی و ارگانیک بدون استفاده از هیچ‌گونه مواد افزودنی و نگه‌دارنده‌های شیمیایی  را به شما عرضه می‌کنیم .


برنا کامبوچا بوقناق

برنا کامبوچا بوقناق

کامبوچا بوقناق حاوی عصاره گیاهان موثر در کاهش قند خون   کاهش قند خون   فعال سازی..

12,000تومان

برنا کامبوچا قهوه سبز

برنا کامبوچا قهوه سبز

کامبوچا قهوه سبز حاوی عصاره گیاهان موثر در کاهش وزنکاهنده قوی چربی انباشته بدن و تسریع لاغری &n..

12,000تومان

برنا کامبوچا ماریتیغال

برنا کامبوچا ماریتیغال

 کامبوچا ماریتیغال حاوی عصاره گیاهان دوستدار کبد   کاهنده قوی چربی کبد و تنظیم آنزیم‌..

12,000تومان

برنا کامبوچا هفت گیاه

برنا کامبوچا هفت گیاه

کامبوچا هفت گیاه حاوی عصاره 7 گیاه معجزه‌گر  بهبود رماتیسم و ورم مفاصل  تقویت کننده قلب و ..

12,000تومان

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)